Řídící panel Radal CSA-S5B

Umožňuje monitorování a řízení různých prvků systému RADAL Cig-Arrete®; Pod každou zónu lze připojit až pět SLAVE detektorů

Kód CSA-S5B
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: CZ - S
Kategorie: Detektory tabákového kouře a plamene
Vaše cena:
8 999 Kč s DPH
7 437,19 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si řídící panel pořídit?

Řídící panel CSA-S5B je zástupce z řady RADAL Cig-Arrete® SD Evolution. Tato řada jako jedna z prvních více využívá technologie detekce. Je vhodný do méně kontrolovatelných míst, jako jsou např. veřejné toalety, kabinky, šatny, diskrétní zóny, prostory vyhrazené pro zaměstnance nebo veřejné budovy, kde může častěji docházet k porušování zákazu manipulování s ohněm či kouření tabákových výrobků.

 

Co všechno řídící panel umí? 

Monitoruje a řídí různé prvky nebo více prvků SLAVE. Je rozdělen do pěti ochranných zón. Pod každou zónu lze připojit až pět SLAVE detektorů (CSA-SGA / CSA-FUV). V případě detekce kouře (nebo plamene) na řídícím panelu se aktivuje akusticko-optická signalizace.

 

Jak řídící jednotka signalizuje poplach?

V případě poplachu vydává siréna řídícího panelu krátký tón a bliká červená signálka LED pro dané ochranné pásmo zóny, v němž je instalován detektor. Jelikož nejsou SLAVE detektory vybaveny žádnou sirénou ani systémem výstražných hlasových zpráv dojde tímto způsobem k upozornění daného personálu na poplach ve sledované zóně. Restart systému a utišení poplachu je možné pouze manuálně a to stisknutím tlačítek SILENCE a RESET. Řídící panel zobrazuje signalizaci napájení, poruchu detektorů v jednotlivých zónách, nízkou kapacitu záložních baterií.

 

Jak je řídící panel napájený?

Řídící panel může být napájen 4kusy baterie typu D, pomocí externího napájecího modulu CSA-006 nebo externího napájecího boxu CSA-EBB.

V případě, že chcete objednat soustavu složenou z více zařízení, obraťte se, prosím, na nás telefonicky nebo pomocí emailu.

 

*Certifikace: CE,EQC 

 

Výhody: 

  • Diskrétní akusticko-optická signalizace 
  • Automatický reset poplachu 
  • Monitorování a kontrola jednotlivých ochranných zón systému 
  • Rozdělení do pěti ochranných zón 
Certifikace CE, EQC
Hmotnost 0.45 kg
Napájení DC 6V - 4 kusy baterie typu D, pomocí AC adaptéru CSA-SMPSU, pomocí externího napájecího modulu CSA-006 nebo externího napájecího boxu CSA-EBB (zdroje napájení včetně baterií nejsou součástí)
Pracovní teplota -10°C - 50°C
Provozní vlhkost 0 - 95% RH nekondenzující
Rozměr výrobku 195 x 70 x 115 mm
Signalizace konce životnosti vizuální signalizace- blikající kontrolka
Výstup Kabelový
Způsob montáže Na stěnu (montážní konzole je součástí dodávky)