PIR detektor Radal CSA-PODW - kabelový - vnější

Vnější kabelový PIR detektor pohybu; přehrání přednastavených hlasových zpráv; možnost kabelového propojení s jinými zařízeními

Kód CSA-PODW
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: CZ - S
Kategorie: Detektory tabákového kouře a plamene
Propojení detektorů:
Drátový 8 - 28 V
Drátový 6 V
Vaše cena:
8 349 Kč s DPH
6 900 Kč bez DPH
ikona
ikona

Kam je detektor vhodný?

Detektor CSA-DUAL je vhodný do méně kontrolovatelných míst, jako jsou např. veřejné toalety, kabinky, šatny, diskrétní zóny, prostory vyhrazené pro zaměstnance nebo veřejné budovy, kde může častěji docházet k porušování zákazu manipulování s ohněm či kouření tabákových výrobků.

 

Co všechno detektor umí?

Je vhodný pro detekci pohybu především ve vnějších prostorách. Díky technologii SpeechPOD PIR pohybového senzoru dokáže v případě detekce pohybu spustit přednastavené hlasové zprávy.  Může tak zabránit např. riziku uklouznutí na namrzlém povrchu, zakopnutí o překážku nebo pádu. Dále je také vhodný při bezpečnostním monitoringu, při procesech řízení infekce, požadavcích na hygienu . Díky možnosti kombinace senzoru pohybu a hlasových zpráv nachází širokou škálu využití. Lze také nastavit funkci „Cleaner Mode“. Tuto funkci jistě ocení úklidové služby, které mohou při detekci pohybu přednastavit hlasovou zprávu upozorňující na mokrou či kluzkou podlahu. Nastavený časový interval se po jeho ukončení automaticky vrátí do původního režimu, bez nutnosti manuálního nastavení.

 

Jak je detektor napájený?

Napájen je externím napájecím modulem CSA-006 nebo pomocí 4 kusů alkalické baterie typu AA. Před nízkým stavem napájení a hrozícím vybití baterie, upozorňuje hlasová zpráva Fault - Battery is Low“.

 

Může být detektor propojený s jiným zařízením?

Zařízení může být instalováno samostatně nebo může být kabelově propojeno s dalšími zařízeními jako jsou například detektory kouře a plamene, PIR pohybu, opticko-hlasové signalizátory nebo řídící panely. 

V případě, že chcete objednat soustavu složenou z více zařízení, obraťte se, prosím, na nás telefonicky nebo pomocí emailu.

 

Kam detektor instalovat?

Vhodný pro montáž v otevřených prostorách, vstupech a východech z budov, místnostech s vysokými stropy nebo v místech, která jsou vystavena občasnému kouři, či páře.

Instalovat lze na strop nebo stěnu. 

 

Příslušenství:

Pro pohodlnější obsluhu samostatného detektoru nebo celé soustavy složené z více detektorů z řady RADAL Cig-Arrete, je možné využít bezdrátový dálkový ovladač CSA-IR2 (není součást balení)

 

*certifikace: CE, EQC

 

Výhody: 

  • Unikátní technologie SpeechPOD PIR detekce pohybu 
  • Software SmartWave©pro přehrávání hlasových zpráv 
  • Možnost naprogramování až 100 hlasových zpráv v libovolném jazyce 
  • Možnost nastavení časového intervalu mezi jednotlivými zprávami, takže hlasové zprávy budou přehrávány ve správnou chvíli 
  • Napájení na externí napájecí modul CSA-006 nebo alkalické baterie AA nebo pomocí AC adaptéru CSA-SMPSU 
  • Akustické upozornění na konec životnosti baterie
  • Možnost ovládání  dálkovým ovladačem CSA-IR2 (není součást balení) 
Akustický signál prostřednictvím přednastavených hlasových zprávy
Certifikace CE, EQC
Citlivost přijímače Vysoká, středně vysoká, normální, středně nízká, nízká nebo vypnuto
Hmotnost 0,75 kg
Materiál GRP plast vyztužená vlákna
Napájení DC, 4 ks alkalické baterie 1,5 V typu AA (baterie nejsou součástí balení), pomocí AC adaptéru CSA-SMPSU, pomocí externího napájecího modulu CSA-006 nebo externího napájecího boxu CSA-EBB
Pracovní teplota -10°C - 50°C
Propojení detektorů Drátový 8 - 28 V, Drátový 6 V
Proudový odběr <250 mA
Provozní vlhkost 0 - 95% RH nekondenzující
Rozměr výrobku 198 x 152 x 76 mm mm
Signalizace konce životnosti hlasová zpráva
Statický proud <0,5 mA
Výstup Kabelový
Způsob montáže Na strop nebo stěnu (šrouby nejsou součástí balení)