Hasicí rouška v plastovém obalu C-FB 1.2 - 1,2 x 1,2 m

Hodíte na ohnisko požáru; nehořlavá tkanina ze skelného vlákna uložená v plastovém obalu; využijete v gastronomii, automobilech, v domácnosti a mnohých dalších provozech

Kód 0206
Dostupnost: Skladem
Výrobce: CZ
Kategorie: Další hasicí prostředky
EAN: 8594158870742
Vaše cena:
419 Kč s DPH
346,28 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si hasicí roušku pořídit?

Rouška, nebo také hasicí deka je jedním z nepostradatelných hasicích prostředků. Je lehká a snadno uskladnitelná, složená v praktickém obalu tvoří balíček nenáročný na prostor. 

 

Co s ní můžeme hasit?

Můžete ji použít k hašení vznikajících požárů v průmyslových provozech, laboratořích, školách, hotelech, automobilech, čerpacích stanicích, skladech, dopravních prostředcích, ale i v domácnosti, domácí dílně, na chatě či v garáži. Má široké spektrum využití, protože nepodléhá řazení podle požárních tříd. Deka funguje na jednoduchém principu, kdy se hodí na ohnisko požáru nebo na hořící osobu tak, aby zamezila přístupu kyslíku a tím zabránila hoření.

 

K čemu je hasicí rouška vhodná?

Můžeme jí také využít jako pomoc při rychlé evakuaci osob z ohroženého prostoru, nebo v zimním období při nízkých teplotách jako tepelnou izolaci při uvíznutí na cestách, nebo jiných nehodách. Je vyrobena z nehořlavé tkaniny ze skelného vlákna. 

 

Co vše balení obsahuje?

Balení obsahuje hasicí roušku v plastovém obalu s typovým štítkem s návodem na použití.

 

Upozornění:

Produkt je vyroben v souladu s evropskými standardy a certifikován dle normy DIN EN1869.

Hmotnost 1 kg
Materiál Skelná povrstvená tkanina
Rozměr balení 165 x 295 x 40 mm
Rozměry 1200 x 1200 mm
Typ C-FB