Automatický hasicí přístroj P6-A práškový 6 kg

Třídy požáru: A,B,C; objem hasiva: 6 kg; s držákem a manometrem; vhodný k zavěšení ze stropu nebo k upevnění na stěnu místnosti; hasí zařízení pod elektrickým proudem

Kód 0011B8
Dostupnost: Na dotaz
Výrobce: EU
Kategorie: Automatické hasicí přístroje
EAN: 8594158870193
Revize
Podle § 2 odst. (3) písm. a) vyhlášky č. 246/2001 Sb. o požární prevenci je nutné provádět u hasicích přístrojů pravidelné kontroly provozuschopnosti nejméně jednou ročně.
Vaše cena:
6 855 Kč s DPH
5 665,29 Kč bez DPH
ikona
ikona
Na dotaz

Proč si hasicí přístroj pořídit?

Hasicí přístroj je jedním z nejdůležitějších hasicích prostředků. 

 

Co s ním můžeme hasit?

Primárně je určen k hašení požáru tříd A B a C. Lze jej také použít k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). Následně je možné jej opět naplnit pro další použití. Balení obsahuje hasicí přístroj (nádrž o objemu 6 kg) s manometrem a ampulí, indikující rychlý nárust teploty v místnosti (při teplotě nad +68°C dává podnět k hašení), držákem na strop nebo stěnu pro jednoduché uchycení a typový štítek s návodem na použití. 

 

Kam můžeme hasicí přístroj instalovat?

Automatický práškový hasicí přístroj 6 kg je uzpůsoben k zavěšení ze stropu nebo k upevnění na stěnu místnosti. Přístroje jsou možné do jedné místnosti umístit i ve větším počtu. Samostatně ochrání přístroj plochu o výměře 12 m2 (závisí od výšky ve které je umístěný). Doporučujeme jej instalovat do výšky cca 2 metrů. 

 

Upozornění:

Přístroj je pod stálým tlakem, který je možné sledovat na nainstalovaném manometru.

Hasivo Prášek
Hmotnost 11 kg
Objem hasiva 6 kg
Rozměry 220 x 420 x 220 mm
Teplotní rozmezí -30 +60 °C
Třídy požáru A, B, C
Typ P6 A