Pojízdný hasicí přístroj Beta P50 BETA-S (IVB) - práškový - 50 kg

Hasicí schopnost: A IVB C; objem hasiva: 50 kg; s vozíkem na kolečkách a manometrem; vhodný do velkých průmyslových a skladovacích provozoven, čerpacích stanic, letišť, či hangárů; hasí zařízení pod elektrickým proudem

Kód 0228
Dostupnost: Skladem
Výrobce: CZ
Kategorie: Práškové hasicí přístroje
Revize
Podle § 2 odst. (3) písm. a) vyhlášky č. 246/2001 Sb. o požární prevenci je nutné provádět u hasicích přístrojů pravidelné kontroly provozuschopnosti nejméně jednou ročně.
Vaše cena:
9 999 Kč s DPH
8 263,64 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si hasicí přístroj pořídit?

Hasicí přístroj je jedním z nejdůležitějších hasicích prostředků. Pojízdný práškový hasicí přístroj 50 kg je zajímavý hlavně větším obsahem hasiva. 

 

K čemu je hasicí přístroj vhodný?

Hodí se jako součást vybavení a prevence do velkých průmyslových a skladovacích provozoven, čerpacích stanic, letišť, či hangárů. 

 

Co s ním můžeme hasit?

Primárně je určen k hašení požáru tříd A B a C. Lze jej také použít i k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). Následně je možné jej opět naplnit pro další použití. Balení obsahuje hasicí přístroj s manometrem instalovaným na ventilu, vozíkem na kolečkách pro jednoduší manipulaci a typový štítek s návodem na použití.

 

Upozornění:

Přístroj je vyroben v souladu s evropskými normami a certifikován dle normy EN3.

Přístroj je pod stálým tlakem, který je možno sledovat na nainstalovaném manometru.

Hasivo Prášek
Hmotnost 84.4 kg
Objem hasiva 50 kg
Rating A IVB C
Rozměry 450 x 1050 mm
Teplotní rozmezí -30 +60 °C
Třídy požáru A, B, C
Typ P50 BETA-S