Master Lock 1534EURD set kombinačních visacích zámků horizontálních (1 balení / 4 ks)

Set kombinačních visacích zámků horizontálních; šířka 64 mm; v balení 4 ks; barva červená, oranžová, modrá a světle zelená; součístí 4 ks náhradní sady gripů 

Kód 1534EURD
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: CZ - S
Kategorie: BOZP
EAN: 3520190929495
Vaše cena:
2 385 Kč s DPH
1 971,07 Kč bez DPH
ikona
ikona

Set 4 ks kombinačních visacích zámků horizontálních Master Lock 1534EURD o šířce 64 mm. Zámek je vyroben z oceli. Odolný proti poškození. Patří do bezpečnostní třídy Master Lock™ 6. Zabezpečte si svůj majetek pomocí zámku, třmen z kalené oceli o průměru 7 mm je odolný proti přeřezání. Obsahuje nastavitelnou 4-cifernou kombinaci z čísel a písmen zámku. Pro snadné zadávání kombinace slouží gripy. Součástí balení jsou i 4 ks navíc náhradních gripů. Má i ochranu proti shimmingu BlockGuard™.

 

Doporučujeme výrobky společnosti Master Lock, která dnes patří k největší světovým výrobcům visacích zámků a produktů mechanického zabezpečení. Jednotlivé výrobky jsou kvalitativně testovány, a i díky tomu může Master Lock nabízet doživotní záruku svých výrobků. Díky téhle spolupráci chráníme Váš majetek a bezpečí, nabízíme nejvyšší kvalitu na trhu nejen v Evropě ale po celé zemi.

Materiál Ocel, tvrzená ocel
Rozměry Šířka 64 mm