Dezinfekce povrchů a ploch bez chlóru Sanit ALL HOME 5 l

Objem: 5 l. Tekutý prostředek bez chlóru vhodný k dezinfekci veškerých povrchů.

Kód 2090
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: CZ
Kategorie: Pro domácnost
Vaše cena:
619 Kč s DPH
511,57 Kč bez DPH
ikona
ikona

Tekutý prostředek určený k použití v domácnostech, školách, ubytovacích zařízeních, restauracích, atd. Rychle dezinfikuje plochy i těžko přístupná místa a veškeré povrchy (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, gumu). Dezinfekce má silný a dlouhotrvající účinek - antibakteriální, protiplísňový i antivirový bez jakýchkoliv negativních vlivů. Odstraňuje také zápach organického původu. Je nehořlavý, nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky. Jemně parfémovaný. Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní – včetně TBC, virucidní a mykobaktericidní účinky.

 

Použití: 

Nastříkejte na čištěnou plochu a nechte působit. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Neředí se.

 

Bezpečnost: 

Uchovávejte v originálních obalech při teplotě 10-25 °C. Skladovat na suchém a chladném místě. EUH208 Obsahuje polyhexamethylen guanidinhydrochlorid. Může vyvolat alergickou reakci. Zákaz opětovného použití obalu. Nemíchat s jinými dezinfekčními přípravky. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím. Přípravek používat jen k určenému účelu. Obsahuje: parfémy; desinfekční prostředky.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Účinná látka: Alkyl (C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid 0,015 g / 100 g

Použití V domácnostech, školách, ubytovacích zařízeních, restauracích, atd.
Varianta 5 l