Zvedák pro požární žebříky se stabilizační tyčí JUST Typ GT-200

Vhodné pro žebříky typu: FO-700 různé délky / UK-TE různé délky

Kód GT-210
Dostupnost: 2 - 5 týdnů
Výrobce: EU-JU
Kategorie: Požární žebříky
Pro typ:
UK-TE - 12,5 m
UK-TE - 13,5 m
FO-700 - 12 m
FO-700 - 14 m
Vaše cena:
121 104 Kč s DPH
100 085,95 Kč bez DPH
ikona
ikona

Kvalitní rakouská výroba

Zvedáky na požární žebříky nabízíme ve spolupráci s výrobcem hliníkových materiálů a produktů, firmou JUST. Dodavatel má víc jak 130 let zkušeností s výrobou hliníkových žebříků, plošin, lešení a dalších speciálních konstrukčních řešení. 

V případě individuálních požadavků a potřeb, jako například boxy na vybavení, vedení pro sací hadice a další, zajistíme i nabídku připravenou na míru. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

 

Certifikace

Konstrukční řešení zvedáků pokrývá kompletní sortiment požárních žebříků konstruovaných (vyrobených a certifikovaných) dle platných evropských norem a dalších standardů jako je britský nebo německý.

Evropská norma EN 1147 stanovuje požadavky, zkušební metody a kritéria pro provedení přenosných žebříků pro použití hasičskými a záchrannými jednotkami a pro podobné účely. Zkoušky uvedené v této evropské normě jsou zkouškami typu, nikoli pravidelnými zkouškami. Nepřenosné žebříky pro použití hasičskými a záchrannými jednotkami nejsou předmětem této normy.

 

 

Základní popis

Jedná se o manipulační zařízení pro požární žebříky - zvedáky - jenž jsou namontovány na střeše vozidla a usnadňují nakládání a vykládání žebříků na a z vozidla bez nutnosti chodit po střeše budovy. Dále systém podporuje i všechny žebříky se stabilizační tyčí i bez ní nebo s podpěrami i bez nich.  

V případě jednotlivých modelů typu GT-200 se jedná o zvedáky pro požární žebříky se stabilizační tyčí. Jsou konstruovány s délkou profilu 5,9 m. Vhodné k použití pro převoz, nakládání a vykládání požárních žebříků (složených) s přepravní délkou nepřesahující 6,2 m.

 

Číslo modelu Vhodné pro 
GT-210 typ FO-700 výsuvný požární žebřík 3-dílný se stabilizační tyčí 
GT-220 typ UK-TE výsuvný požární žebřík s lanovým ovládáním 3-dílný se stabilizační tyčí 
GT-200R pro všechny ostatní typy žebříků

 

V případě zájmu o zvedák na specifický typ žebříku nás neváhejte kontaktovat.  

*Na vyžádání jsou k dispozici individuální požadavky a vybavení, jako například skříně, či boxy vhodné pro uložení dalšího záchranného vybavení, vedení pro sací hadice, přizpůsobivé držáky ideální pro přepravu hadic a další. Zajistíme Vám nabídku připravenou na míru. 

 

 

Základní konstrukční materiál a jeho kvalita

Kvalita a zpracování zvedáku požárních žebříků předčí Vaše očekávání. Zařízení je konstruováno s kuličkovými ložisky a vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů odolných proti korozi a UV záření, jako jsou nerezová ocel, legovaný hliník (hliník s různými příměsemi pro dosažení požadovaných mechanických vlastností) nebo tvrzený plast. Při výrobě zvedáku nesmí být přehlédnutá ani jediná drobnost nebo vada.

 

Spojovací technologie

Na svařování je použita technika CMT - studený svařovací proces pro dosažení co nejvyšší kvality. Oproti běžnému svařování pracuje CMT s velmi malým vnosem tepla a mimořádně stabilním obloukem.

 

*Mohou být použity ilustrativní obrázky.

Počet příčlí žebříky typu UK-TE
Pro typ UK-TE - 12,5 m, UK-TE - 13,5 m, FO-700 - 12 m, FO-700 - 14 m