Zvedák pro požární žebříky JUST Typ GT-300

Vhodné pro žebříky typu UK-TEP / UK-DEP / UK-RLF / F-100 / FE-100 a další 

Kód GT-310
Dostupnost: 2 - 5 týdnů
Výrobce: EU-JU
Kategorie: Požární žebříky
Pro typ:
UK-TEP - 6 m + UK-RLF - 6 m / UK-RLFW - 6 m
UK-RLF - 6 m + UK-RLFW - 6 m
UK-DEP - 4,5 m + UK-RLF - 5,5 m / UK-RLFW - 5,5 m
UK-DEP - 5,5 m + UK-RLF - 6,5 m / UK-RLFW - 6,5 m
UK-RLF - 6,5 m + UK-RLFW - 6,5 m
F-100 / FE-100
Vaše cena:
107 386 Kč s DPH
88 748,76 Kč bez DPH
ikona
ikona

Kvalitní rakouská výroba

Zvedáky na požární žebříky nabízíme ve spolupráci s výrobcem hliníkových materiálů a produktů, firmou JUST. Dodavatel má víc jak 130 let zkušeností s výrobou hliníkových žebříků, plošin, lešení a dalších speciálních konstrukčních řešení. 

V případě individuálních požadavků a potřeb, jako například boxy na vybavení, vedení pro sací hadice a další, zajistíme i nabídku připravenou na míru. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

 

Certifikace

Konstrukční řešení zvedáků pokrývá kompletní sortiment požárních žebříků konstruovaných (vyrobených a certifikovaných) dle platných evropských norem a dalších standardů jako je britský nebo německý.

Evropská norma EN 1147 stanovuje požadavky, zkušební metody a kritéria pro provedení přenosných žebříků pro použití hasičskými a záchrannými jednotkami a pro podobné účely. Zkoušky uvedené v této evropské normě jsou zkouškami typu, nikoli pravidelnými zkouškami. Nepřenosné žebříky pro použití hasičskými a záchrannými jednotkami nejsou předmětem této normy.

 

 

Základní popis

Jedná se o manipulační zařízení pro požární žebříky - zvedáky - jenž jsou namontovány na střeše vozidla a usnadňují nakládání a vykládání žebříků na a z vozidla bez nutnosti chodit po střeše budovy. Dále systém podporuje i všechny žebříky se stabilizační tyčí i bez ní nebo s podpěrami i bez nich.  

V případě jednotlivých modelů typu GT-300 se jedná o univerzální zvedáky pro požární žebříky s i bez stabilizační tyče. Jsou konstruovány s délkou profilu 3,15 m. Vhodné k použití pro převoz, nakládání a vykládání požárních žebříků (složených) s přepravní délkou nepřesahující 3,5 m.

 

Číslo modelu Vhodné pro 
GT-310 typ UK-DEP výsuvný požární žebřík 2-dílný nepojízdný v kombinaci se střešním skládacím požárním žebříkem typ UK-RLF nebo širokým střešním skládacím požárním žebříkem UK-RLFW 
GT-320 typ UK-TEP výsuvný požární žebřík 3-dílný nepojízdný v kombinaci se střešním skládacím požárním žebříkem typ UK-RLF nebo širokým střešním skládacím požárním žebříkem UK-RLFW
GT-330 typ UK-RLFW široký střešní skládací požární žebřík v kombinaci se střešním skládacím požárním žebříkem typ UK-RLF 
GT-340 typy F-100 multifunkční požární žebřík nebo FE-100 multifunkční požární žebřík
GT-300R pro všechny ostatní typy žebříků

 

V případě zájmu o zvedák na specifický typ žebříku nás neváhejte kontaktovat.

*Na vyžádání jsou k dispozici individuální požadavky a vybavení, jako například skříně, či boxy vhodné pro uložení dalšího záchranného vybavení, vedení pro sací hadice, přizpůsobivé držáky ideální pro přepravu hadic a další. Zajistíme Vám nabídku připravenou na míru. 

 

 

Základní konstrukční materiál a jeho kvalita

Kvalita a zpracování zvedáku požárních žebříků předčí Vaše očekávání. Zařízení je konstruováno s kuličkovými ložisky a vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů odolných proti korozi a UV záření, jako jsou nerezová ocel, legovaný hliník (hliník s různými příměsemi pro dosažení požadovaných mechanických vlastností) nebo tvrzený plast. Při výrobě zvedáku nesmí být přehlédnutá ani jediná drobnost nebo vada.

 

Spojovací technologie

Na svařování je použita technika CMT - studený svařovací proces pro dosažení co nejvyšší kvality. Oproti běžnému svařování pracuje CMT s velmi malým vnosem tepla a mimořádně stabilním obloukem.

 

*Mohou být použity ilustrativní obrázky.

Pro typ F-100 / FE-100, UK-RLF - 6,5 m + UK-RLFW - 6,5 m, UK-RLF - 6 m + UK-RLFW - 6 m, UK-TEP - 6 m + UK-RLF - 6 m / UK-RLFW - 6 m, UK-DEP - 5,5 m + UK-RLF - 6,5 m / UK-RLFW - 6,5 m, UK-DEP - 4,5 m + UK-RLF - 5,5 m / UK-RLFW - 5,5 m