Zvedák pro požární žebříky bez stabilizační tyče JUST Typ GT-100

Vhodné pro žebříky typu: UK-DE různé dělky / UK-TE / FO-600 různé délky / FD-717

Kód GT-110
Dostupnost: 2 - 5 týdnů
Výrobce: EU-JU
Kategorie: Požární žebříky
EAN: 9120088752811
Pro typ:
UK-DE - 9 m
UK-DE - 10 m
UK-DE - 10,5 m
UK-TE - 10,5 m
FO-600 - 8 m
FO-600 - 9 m
FO-600 - 10 m
FD-717
Vaše cena:
96 064 Kč s DPH
79 391,74 Kč bez DPH
ikona
ikona

Kvalitní rakouská výroba

Zvedáky na požární žebříky nabízíme ve spolupráci s výrobcem hliníkových materiálů a produktů, firmou JUST. Dodavatel má víc jak 130 let zkušeností s výrobou hliníkových žebříků, plošin, lešení a dalších speciálních konstrukčních řešení. 

V případě individuálních požadavků a potřeb, jako například boxy na vybavení, vedení pro sací hadice a další, zajistíme i nabídku připravenou na míru. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

 

Certifikace

Konstrukční řešení zvedáků pokrývá kompletní sortiment požárních žebříků konstruovaných (vyrobených a certifikovaných) dle platných evropských norem a dalších standardů jako je britský nebo německý.

Evropská norma EN 1147 stanovuje požadavky, zkušební metody a kritéria pro provedení přenosných žebříků pro použití hasičskými a záchrannými jednotkami a pro podobné účely. Zkoušky uvedené v této evropské normě jsou zkouškami typu, nikoli pravidelnými zkouškami. Nepřenosné žebříky pro použití hasičskými a záchrannými jednotkami nejsou předmětem této normy.

 

 

Základní popis

Jedná se o manipulační zařízení pro požární žebříky - zvedáky - jenž jsou namontovány na střeše vozidla a usnadňují nakládání a vykládání žebříků na a z vozidla bez nutnosti chodit po střeše budovy. Dále systém podporuje i všechny žebříky se stabilizační tyčí i bez ní nebo s podpěrami i bez nich.  

V případě jednotlivých modelů typu GT-100 se jedná o zvedáky pro požární žebříky bez stabilizační tyče. Jsou konstruovány s délkou profilu 6,3 m. Vhodné k použití pro převoz, nakládání a vykládání požárních žebříků (složených) s přepravní délkou nepřesahující 6,2 m.

 

Číslo modelu Vhodné pro 
GT-110 typ UK-DE výsuvný požární žebřík s lanovým ovládáním 2-dílný
GT-120 typ UK-TE výsuvný požární žebřík s lanovým ovládáním 3-dílný
GT-130 typ FO-600 výsuvný požární žebřík 2-dílný
GT-140 typ FD-717 výsuvný požární žebřík 3-dílný
GT-100R * pro všechny ostatní typy žebříků

 

V případě zájmu o zvedák na specifický typ žebříku nás neváhejte kontaktovat

*Na vyžádání jsou k dispozici individuální požadavky a vybavení, jako například skříně, či boxy vhodné pro uložení dalšího záchranného vybavení, vedení pro sací hadice, přizpůsobivé držáky ideální pro přepravu hadic a další. Zajistíme Vám nabídku připravenou na míru. 

 

 

Základní konstrukční materiál a jeho kvalita

Kvalita a zpracování zvedáku požárních žebříků předčí Vaše očekávání. Zařízení je konstruováno s kuličkovými ložisky a vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů odolných proti korozi a UV záření, jako jsou nerezová ocel, legovaný hliník (hliník s různými příměsemi pro dosažení požadovaných mechanických vlastností) nebo tvrzený plast. Při výrobě zvedáku nesmí být přehlédnutá ani jediná drobnost nebo vada.

 

Spojovací technologie

Na svařování je použita technika CMT - studený svařovací proces pro dosažení co nejvyšší kvality. Oproti běžnému svařování pracuje CMT s velmi malým vnosem tepla a mimořádně stabilním obloukem.

 

*Mohou být použity ilustrativní obrázky.

Pro typ UK-DE - 9 m, UK-DE - 10 m, UK-DE - 10,5 m, UK-TE - 10,5 m, FO-600 - 8 m, FO-600 - 9 m, FO-600 - 10 m, FD-717