Pojízdný hasicí přístroj CO220000 sněhový 20 kg

Hasicí schopnost: 233B; objem hasiva: 20 kg; s vozíkem na kolečkách; vhodný do provozů s jemnou technikou, elektrickými zařízeními nebo hořlavými kapalinami, jako jsou třeba laboratoře, muzea, či sklady hořlavých plynů a chemikálií; hasí zařízení pod elektrickým proudem

Kód 0126
Dostupnost: 3 - 4 týdny
Kategorie: Sněhové hasicí přístroje (CO2)
Revize
Podle § 2 odst. (3) písm. a) vyhlášky č. 246/2001 Sb. o požární prevenci je nutné provádět u hasicích přístrojů pravidelné kontroly provozuschopnosti nejméně jednou ročně.
Vaše cena:
15 999 Kč s DPH
13 222,31 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si hasicí přístroj pořídit?

Hasicí přístroj je jedním z nejdůležitějších hasicích prostředků. Pojízdný sněhový hasicí přístroj 20 kg je zajímavý hlavně větším obsahem hasiva. Obsahuje oxid uhličitý (CO2), který se při svém vypuštění prudce schladí a na zasaženém místě vytváří sněhovou vrstvu. Tato vrstva se následně sama odpaří a po hašení nezůstanou žádné odpadní zvyšky hasicí látky, což je velkou výhodou. 

 

K čemu je hasicí přístroj vhodný?

Hodí se jako součást vybavení a prevence do provozů s jemnou technikou, elektrickými zařízeními nebo hořlavými kapalinami, jako jsou třeba laboratoře, muzea, či sklady hořlavých plynů a chemikálií. 

 

Co s ním můžeme hasit?

Není vhodné jej používat k hašení hořlavých prachů nebo jiných sypkých látek. Přístroj je určen k hašení požáru v počáteční fázi, tříd B a C. Lze jej také použít k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). Následně je možné jej opět naplnit pro další použití. Balení obsahuje hasicí přístroj s vozíkem na kolečkách pro jednoduší manipulaci a typový štítek s návodem na použití.

 

Upozornění:

Přístroj je vyroben v souladu s evropskými normami a certifikován dle normy EN3.

* V cene produktu nie je obsiahnutá revízna kontrola.

Hasivo Oxid uhličitý
Hmotnost 76,7 kg
Objem hasiva 20 kg
Rating 233B
Rozměry 1160 x 540 mm
Teplotní rozmezí -30 +60 °C
Třídy požáru B, C