Hydrantový systém ČERVINKA D25

Hydrantový systém ČERVINKA D25

Hydrantový systém D25 s délkou hadice 30 m je určen na svislé konstrukce; barva provedení bílá nebo červená

Kód 0125G
Dostupnost: Skladem
Výrobce: CZ
Kategorie: Hydrantové systémy
Varianta:
Červená
Bílá
Vaše cena:
6 123 Kč s DPH
5 060,33 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si hydrantový systém pořídit?

Hydrantový systém je jedním z nejdůležitějších hasicích zařízení sloužících jako základní ochrana budov před požárem. Je to spolehlivý hasicí prostředek s okamžitě dosažitelnou stálou dodávkou vody.

 

Jak hydrant funguje?

V případě požáru otevřete hydrantovou skříň a vysuňte naviják s hadicí. Systém je vyroben z kvalitního plechu o síle 1 mm, je snadno přestavitelný na levé nebo pravé provedení (pouze otočením skříně). Hydrant je potažen práškovou barvou, červenou nebo bílou, dle vzorníku RAL.

 

Jak hydrant instalovat?

Je uzpůsoben k montáži na zeď nebo do výklenku. Při montáži do zdi lze hydrant usadit zároveň se stěnou, omítkou nebo obložením (nemusí vyčnívat). Je určen pouze pro interiérové instalace (školy, nemocnice, sportovní haly, kina, hotely apod.)

 

Co vše balení obsahuje?

Balení obsahuje kovovou skříň s jednokřídlými dvířky, ve které je na výklopném rameni osazený hydrantový naviják, zajištěn pojistkou proti vyklouznutí. Na navijáku je nemotána tvarově stálá požární hadice se samostatně uzavíratelnou proudnicí. Přívod vody zajišťuje připojovací 1 m dlouhá hadice s kulovým ventilem. Hadice má třípolohovou proudnici (plný proud, sprchový proud a zavřeno). Dále balení zahrnuje samolepící bezpečnostní označení "Hadicový naviják" a samozřejmě návod k použití.

 

*Certifikovaný dle normy EN 671-1

Délka hadice 30 m
Hmotnost 31 kg
Rozměry 650 x 650 x 285 mm
Varianta Červená, Bílá