Hasicí přístroj k hašení lithiových baterií 2 l

Kód 0269
Dostupnost: Skladem
Výrobce: EU - AVD
Kategorie: Hašení lithiových baterií
Revize
Podle § 2 odst. (3) písm. a) vyhlášky č. 246/2001 Sb. o požární prevenci je nutné provádět u hasicích přístrojů pravidelné kontroly provozuschopnosti nejméně jednou ročně.
Vaše cena:
3 871 Kč s DPH
3 199,17 Kč bez DPH
ikona
ikona

Hasicí přístroj je jedním z nejdůležitějších hasicích prostředků.

 

Tento přenosný hasicí přístroj 2 kg, co se týče rozměrů, dostatečně malý, a proto dobře uskladnitelný. Díky těmto vlastnostem je vhodnou součástí vybavení menších i větších elektromobilů, ale hodí se také jako prevence do domácností nebo garáží, své uplatnění nelezne i ve výrobnách nebo průmyslových halách. Primárně je určen k hašení požáru lithiových baterií v počáteční fázi. Lze jej použít k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). Následně je možné jej opět naplnit pro další použití. Hasivo obsahuje vermikulit, který není elektricky vodivý a je téměř dvakrát účinnější než voda. Hasicí látka není toxická, díky tomu, že přístroj uvolňuje pouze páru je šetrný k životnímu prostředí.

 

Balení obsahuje hasicí přístroj s manometrem instalovaným na ventilu, autodržákem pro jednoduché uchycení a typovým štítkem s návodem na použití.

 

Upozornění:

Přístroj je vyroben v souladu s evropskými normami a certifikován dle normy EN3.

Přístroj je pod stálým tlakem, který je možné sledovat na nainstalovaném manometru.

Celková hmotnost 3,9 kg
Certifikace EN3
Hasivo AVD
Hmotnost hasiva 2,2 kg
Rating 5A
Teplotní rozmezí +5°C +50°C °C
Třídy požáru A
Typ LITH EX 2 L
Vhodné použití Do elektromobilů, do průmyslových hal a výroben.