Centrální set bezdrátového zabezpečovacího systému Ajax StarterKit Plus

Centrální set bezdrátového zabezpečovacího systému Ajax StarterKit Plus

Komplexní zabezpečovací systém s Wi-Fi obsahující centrální ovládací panel, detektor pohybu, magnetický detektor otevření a klíčenka v bílé nebo černé barvě; rozšířen o další komponenty

Kód AJAX13540
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: CZ - S
Kategorie: Bezdrátové zabezpečovací systémy
EAN: 0856963007439
Barva:
Černá
Bílá
Vaše cena:
16 489 Kč s DPH
13 627,27 Kč bez DPH
ikona
ikona

Co balení obsahuje?

Set tvoří jádro zabezpečovacího systému Ajax s rozšířením o další komponenty, jenž chrání Vaši domácnost před zloději, požárem, ale i zaplavením. Obsahuje centrální ovládací panel HUB Plus s Wi-Fi, PIR detektor pohybu MotionProtect, magnetický detektor otevření DoorProtect a klíčenku SpaceControl. Jedná se o dostupné profesionální řešení ochrany života a majetku v nadčasovém moderním designu (bílá nebo černá barva) s jednoduchým a vysoce přívětivým uživatelským rozhraním.

  • Inteligentní centrální ovládací panel Ajax HUB Plus s Wi-Fi jako vylepšené jádro systému
  • Bezdrátový detektor pohybu Ajax MotionProtect PIR
  • Bezdrátový detektor otevřených dveří a oken Ajax DoorProtect
  • Přenosná ovládací klíčenka s tísňovým tlačítkem Ajax SpaceControl

 

Univerzální bezpečnostní systém

S rozšířením o další komponenty se promění v univerzální bezpečnostní systém. Ochrání Vás tak nejen před zloději, ale i požárem nebo povodněmi. Centrem systému je inteligentní ovládací panel Ajax HUB Plus s Wi-Fi, vylepšená verze centrálního ovládacího inteligentního panelu. Bezpečnosntí komunikační protokol Jeweller zajišťuje spojení mezi komponenty až na vzdálenost 2 km, přičemž automaticky reguluje rádiový signál podle vzdálenosti přijímače. Vytváří tak příznivé podmínky pro delší životnost baterií, dokonce až 7 let.

 

Zabezpečení

Každý jeden komponent, který set obsahuje, splňuje 2. stupeň zabezpečení dle normy ČSN EN 50131. Set tak poskytuje tu nejvyšší ochranu a bezpečnost pro Vaši rodinu i majetek.

 

Použití

Pro jednoduché použití a maximální komfort a pohodlí propojíte systém se svým Androidem nebo iOS. Absolutní kontrolu Vám totiž nabízí chytrá aplikace Ajax, která je pro Vaše zařízení dostupná kompletně v českém jazyce. AjaxCloud digitální ekosystém rozšiřuje schopnosti všech přepojených zařízení v systému. Je praktický díky rychlému a přesnému zpracování informací. Přenos poplachu od serveru k uživateli trvá pouze pár milisekund.

  • Detailní informace a přívětivé ovládaní systému
  • Okamžitá reakce a upozornění
  • Okamžitá vizuální kontrola poplachové události díky propojení s IP kamerami
  • Vzdálené testování a nastavení
  • Zdarma a pravidelně aktualizovaný Firmware, díky čemu se rozšiřuje i funkcionalita systému

 

Instalace

S volbou přiměřeného umístění jednotlivých komponentů Vám pomůže chytrá aplikace, ve které naleznete interaktivní manuály. Zařízení Ajax jsou unikátní speciálními držáky SmartBracket. Součástí balení je i instalační materiál, kterým lehce upevníte detektor, či jiné zařízení ke stropu nebo na zeď.

Barva Černá, Bílá
Hmotnost 1, 07 kg
Rozměr balení 285 x 305 x 75 mm