Centrální set bezdrátového zabezpečovacího systému Ajax StarterKit 2

Komplexní zabezpečovací systém s foto verifikací poplachu a obsahující centrální ovládací panel, detektor pohybu, magnetický detektor otevření a klíčenku v bílé nebo černé barvě s pohotovým zobrazením kontroly systému.

Kód AJAX16582
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: CZ - S
Kategorie: Bezdrátové zabezpečovací systémy
EAN: 0810031990054
Barva:
Černá
Bílá
Vaše cena:
15 139 Kč s DPH
12 511,57 Kč bez DPH
ikona
ikona

Co balení obsahuje?

Zabezpečovací systém Ajax Starterkit 2 nabízí svému majiteli okamžitou kontrolu v oblasti dění alarmu, jenž chrání Vaši domácnost před zloději, požárem, oxidem uhelnatým, ale i zaplavením. Propojením zabezpečovacího systému s Vašim chytrým telefonem a aplikací Ajax, která je dostupná v českém jazyce pro operační systémy Android i iOS, získáte moderní zabezpečovací systém s jednoduchým a vysoce přívětivým uživatelským rozhraním. Jedná se o dostupné profesionální řešení ochrany života a majetku v nadčasovém moderním designu (bílá nebo černá barva).

  • Inteligentní centrální ovládací panel Ajax HUB 2 jako jádro systému
  • Bezdrátový detektor pohybus s foto verifikací poplachu Ajax MotionCam PIR
  • Bezdrátový detektor otevřených dveří a oken Ajax DoorProtect
  • Přenosná ovládací klíčenka s tísňovým tlačítkem Ajax SpaceControl

 

Univerzální bezpečnostní systém

Systém je možno rozšířit o další komponenty nebo příslušenství, které jej promění na UNIVERZÁLNÍ bezpečnostní systém. Centrem systému je inteligentní ovládací panel Ajax HUB, jenž propojuje všechny připojené komponenty a komunikuje s nimi prostřednictvím bezpečnostního protokolu Jeweller. Bezpečnostní komunikační protokol Jeweller zajišťuje spojení mezi komponenty až na vzdálenost 2 km, přičemž automaticky reguluje rádiový signál podle vzdálenosti přijímače. Vytváří tak příznivé podmínky pro delší životnost baterií, dokonce až 7 let. Přívětivý systém AJAX v moderním designu tak může konkurovat systémům Jablotron nebo Paradox.

 

Zabezpečení

Jednotlivé komponenty, které sada obsahuje, splňují 2. stupeň zabezpečení dle normy ČSN EN 50131. Set tak poskytuje tu nejvyšší ochranu a bezpečnost pro Vaši rodinu i majetek.

 

Použití

Pro jednoduché použití a maximální komfort a pohodlí propojíte systém se svým Androidem nebo iOS. Absolutní kontrolu Vám totiž nabízí chytrá aplikace Ajax, která je pro Vaše zařízení dostupná kompletně v českém jazyce. AjaxCloud digitální ekosystém rozšiřuje schopnosti všech přepojených zařízení v systému. Je praktický díky rychlému a přesnému zpracování informací. Přenos poplachu od serveru k uživateli trvá pouze pár milisekund.

  • Detailní informace a přívětivé ovládaní systému
  • Okamžitá reakce a upozornění
  • Okamžitá vizuální kontrola poplachové události díky propojení s IP kamerami
  • Vzdálené testování a nastavení
  • Zdarma a pravidelně aktualizovaný Firmware, díky čemu se rozšiřuje i funkcionalita systému

 

Instalace

S volbou přiměřeného umístění jednotlivých komponentů Vám pomůže chytrá aplikace, ve které naleznete interaktivní manuály. Pomocí speciálních univerzálních držáků SmartBracket je instalace komponentů rychlá a jednoduchá. Díky nainstalovaným bateriím, se instalace zabezpečovacího systému zrychlí více než dvojnásobně. Držáky lze pomocí manuálu dále rozmístit a připevnit na strop nebo zeď a připevnit k němu libovolné zařízení Ajax.

 

Barva Černá, Bílá
Hmotnost 1, 07 kg
Rozměr balení 285 x 305 x 75 mm