Novinka
Centrální set bezdrátového zabezpečovacího systému Ajax StarterKit

Centrální set bezdrátového zabezpečovacího systému Ajax StarterKit

Komplexní zabezpečovací systém obsahující centrální ovládací panel, detektor pohybu, magnetický detektor otevření a klíčenka v bílé nebo černé barvě

Kód AJAX7563
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: CZ - S
Kategorie: Bezdrátové zabezpečovací systémy
EAN: 0856963007101
Barva:
Černá
Bílá
Vaše cena:
10 439 Kč s DPH
8 627,27 Kč bez DPH
ikona
ikona

Co balení obsahuje?

Set tvoří jádro zabezpečovacího systému Ajax, jenž chrání Vaši domácnost před zloději, požárem, oxidem uhelnatým, ale i zaplavením. Obsahuje centrální ovládací panel HUB, PIR detektor pohybu MotionProtect, magnetický detektor otevření DoorProtect a klíčenku SpaceControl. Jedná se o dostupné profesionální řešení ochrany života a majetku v nadčasovém moderním designu (bílá nebo černá barva) s jednoduchým a vysoce přívětivým uživatelským rozhraním.

  • Inteligentní centrální ovládací panel Ajax HUB jako jádro systému
  • Bezdrátový detektor pohybu Ajax MotionProtect PIR
  • Bezdrátový detektor otevřených dveří a oken Ajax DoorProtect
  • Přenosná ovládací klíčenka s tísňovým tlačítkem Ajax SpaceControl

 

Univerzální bezpečnostní systém

Systém je možno rozšířit o další komponenty nebo příslušenství, které jej promění na UNIVERZÁLNÍ bezpečnostní systém. Ochrání Vás tak nejen před zloději, ale i požárem nebo povodněmi. Centrem systému je inteligentní ovládací panel Ajax HUB, jenž propojuje všechny připojené komponenty a komunikuje s nimi prostřednictvím bezpečnostního protokolu Jeweller. Bezpečnosntí komunikační protokol Jeweller zajišťuje spojení mezi komponenty až na vzdálenost 2 km, přičemž automaticky reguluje rádiový signál podle vzdálenosti přijímače. Vytváří tak příznivé podmínky pro delší životnost baterií, dokonce až 7 let. Přívětivý systém AJAX v moderním designu tak může konkurovat systémům Jablotron nebo Paradox.

 

Zabezpečení

Každý jeden komponent, který set obsahuje, splňuje 2. stupeň zabezpečení dle normy ČSN EN 50131. Set tak poskytuje tu nejvyšší ochranu a bezpečnost pro Vaši rodinu i majetek.

 

Použití

Pro jednoduché použití a maximální komfort a pohodlí propojíte systém se svým Androidem nebo iOS. Absolutní kontrolu Vám totiž nabízí chytrá aplikace Ajax, která je pro Vaše zařízení dostupná kompletně v českém jazyce. AjaxCloud digitální ekosystém rozšiřuje schopnosti všech přepojených zařízení v systému. Je praktický díky rychlému a přesnému zpracování informací. Přenos poplachu od serveru k uživateli trvá pouze pár milisekund.

  • Detailní informace a přívětivé ovládaní systému
  • Okamžitá reakce a upozornění
  • Okamžitá vizuální kontrola poplachové události díky propojení s IP kamerami
  • Vzdálené testování a nastavení
  • Zdarma a pravidelně aktualizovaný Firmware, díky čemu se rozšiřuje i funkcionalita systému

 

Instalace

S volbou přiměřeného umístění jednotlivých komponentů Vám pomůže chytrá aplikace, ve které naleznete interaktivní manuály. Zařízení Ajax jsou unikátní speciálními držáky SmartBracket a již integrovanými bateriemi pro snadnou a rychlou montáž. Součástí balení je i instalační materiál, kterým lehce upevníte detektor, či jiné zařízení ke stropu nebo na zeď.

Barva Černá, Bílá
Hmotnost 1, 07 kg
Rozměr balení 285 x 305 x 75 mm