AVD LITH EX2 hasicí přístroj k hašení lithiových baterií 2 l

Hasicí schopnost: 5A; objem hasiva: 2 l; s držákem a manometrem; vhodný do elektromobilů nebo hybridů, ale i domácností a garáží; hasí lithiové baterie a zařízení pod elektrickým proudem

Kód 0269
Dostupnost: Skladem
Výrobce: EU - AVD
Kategorie: Hašení lithiových baterií
Revize
Podle § 2 odst. (3) písm. a) vyhlášky č. 246/2001 Sb. o požární prevenci je nutné provádět u hasicích přístrojů pravidelné kontroly provozuschopnosti nejméně jednou ročně.
Vaše cena:
3 871 Kč s DPH
3 199,17 Kč bez DPH
ikona
ikona

Hasicí přístroj je jedním z nejdůležitějších hasicích prostředků. Tento přenosný hasicí přístroj 2 kg, co se týče rozměrů, dostatečně malý, a proto dobře uskladnitelný. Díky těmto vlastnostem je vhodnou součástí vybavení menších i větších elektromobilů, ale hodí se také jako prevence do domácností nebo garáží, své uplatnění nelezne i ve výrobnách nebo průmyslových halách. Primárně je určen k hašení požáru lithiových baterií v počáteční fázi. Lze jej použít k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). Následně je možné jej opět naplnit pro další použití. Hasivo obsahuje vermikulit, který není elektricky vodivý a je téměř dvakrát účinnější než voda. Hasicí látka není toxická, díky tomu, že přístroj uvolňuje pouze páru je šetrný k životnímu prostředí. Balení obsahuje hasicí přístroj s manometrem instalovaným na ventilu, autodržákem pro jednoduché uchycení a typovým štítkem s návodem na použití.

 

Upozornění:

Přístroj je vyroben v souladu s evropskými normami a certifikován dle normy EN3.

Přístroj je pod stálým tlakem, který je možné sledovat na nainstalovaném manometru.

Celková hmotnost 3,9 kg
Certifikace EN3
Hasivo AVD
Objem hasiva 2 l
Rating 5A
Teplotní rozmezí +5°C +50°C °C
Třídy požáru A
Typ LITH EX2
Vhodné použití Do elektromobilů, hybridů, do průmyslových hal a výroben.