T4F hasicí přístroj plynový 4 kg

Hasicí schopnost: A 55B; objem hasiva: 4 kg; s držákem a manometrem; vhodný k hašení jemné mechaniky a elektroniky, výpočetní a záznamové techniky, nosičů dat, telefonických ústředen, počítačů, elektromotorů, archivů nebo muzeí; hasí zařízení pod elektrickým proudem; EKOLOGICKÉ HASIVO

Kód 0241
Dostupnost: Skladem
Výrobce: EU
Kategorie: Plynové hasicí přístroje s čistým hasivem
Revize
Podle § 2 odst. (3) písm. a) vyhlášky č. 246/2001 Sb. o požární prevenci je nutné provádět u hasicích přístrojů pravidelné kontroly provozuschopnosti nejméně jednou ročně.
Vaše cena:
6 001 Kč s DPH
4 959,50 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si hasicí přístroj pořídit?

Hasicí přístroj je jedním z nejdůležitějších hasicích prostředků. 

 

K čemu je hasicí přístroj vhodný?

Přenosný plynový hasicí přístroj 4 kg je dostatečně malý, a proto dobře uskladnitelný. Díky svým schopnostem je oblíbenou součástí vybavení i do domácnosti. Hodí se jako součást vybavení a prevence proti požáru jemné mechaniky a elektroniky, výpočetní a záznamové techniky, nosičů dat, telefonických ústředen, počítačů, elektromotorů, archivů nebo muzeí. Obsahuje speciální netoxické ekologické hasivo, které je elektricky nevodivé a nezpůsobuje korozi. 

 

Co s ním můžeme hasit?

Primárně je přístroj určen výhradně k hašení požáru v počáteční fázi třídy A a B. Lze jej také použít k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). Následně je možné jej opět naplnit pro další použití. Balení obsahuje hasicí přístroj s manometrem instalovaným na ventilu, držákem na stěnu pro jednoduché uchycení a typový štítek (s návodem na použití).

 

Upozornění:

Přístroj je vyroben v souladu s evropskými normami a certifikován dle normy EN3.

Přístroj je pod stálým tlakem, který je možno sledovat z nainstalovaného manometru.

Hasivo Čisté hasivo
Objem hasiva 4 kg
Počet ks v balení 1 ks
Rating A 55B
Speciální vlastnosti Ekologický, netoxický
Teplotní rozmezí -20 +60 °C
Třídy požáru A B
Typ T4F