SAVO Original - dezinfekční a čistící prostředek

Objem: 1, 5 l; použití: dezinfekce ploch, povrchů i předmětů v domácnostech a jejich okolí, pitné vody ve studnách nebo vody v bazánech

Kód 080235
Dostupnost: Skladem
Výrobce: CZ-ALCH
Kategorie: Univerzální využití
Varianta:
1 litr
5 litrů
Vaše cena:
43 Kč s DPH
35,54 Kč bez DPH
ikona
ikona

Savo Original je nejžádanější dezinfekční a čistící prostředek, který udrží Váš domov čistý a bezpečný. Spolehlivě likviduje 99,9 % nebezpečných virů a bakterií (včetně HIV a HBV), choroboplodné zárodky, řasy a nižší houby, které zamořují Vaší domácnost nebo vodu v studních i v bazénech. Neutralizuje pachy a má bělící účinky. Je vysoce účinný na souši i ve vlhkém prostředí, či ve vodě. Prostředek je určený k dezinfekci ploch, povrchů i předmětů v domácnostech a jejich okolí, pitné vody ve studnách nebo vody v bazánech. Díky svému všestrannému využití, je na českém trhu nejprodávanějším prostředkem již více než 30 let.

 

Má jednoduché použití, stačí se řídit návodem na etiketě. Spolehlivost prostředku garantuje také jeho používání ve zdravotnických i laboratorních institucích. Vyniká mimořádně dlouhou záruční lhůtou, vysokou čistotou a ekologickou hodnotou, díky které je šetrný k životnímu prostředí a jako jediný se může používat i k dezinfekci pitné vody ve studních a vody v bazénech. Využijete jej při dezinfekci a čištění kuchyňského a hygienického zařízení, podlah nebo nábytku.

Použití Čištění, likvidace a dezinfekce
Přípravek ničí 99,9 % virů a bakterií, choroboplodné zárodky, řasy a nižší houby
Účinné látky Chlornan sodný 47g/kg (4,7 %)
Varianta 1 litr, 5 litrů