Samostatný pojízdní výsuvný žebřík JUST Typ 64

Výsuvná délka: 9 - 24 m (na poptávku možné i delší provedení); mobilná konstrukce s kolečkami; přivařené zábradlí

Kód 64
Dostupnost: Na dotaz
Výrobce: EU-JU
Kategorie: Speciální hliníkové žebříky
Vaše cena:
Na dotaz
ikona
ikona
Na dotaz

Základní popis

Hledáte kvalitní hliníkový, a hlavně praktický žebřík vhodný pro použití při montážích?

To vše Vám zaručí právě tenhle samostatně stojící žebřík, s praktickým mechanismem pro složení i rozložení. Neztratí se při jakékoliv práci, je koncipován například pro elektromontáže na vyvýšených místech, opravu pouličního osvětlení nebo čištění větších svislých ploch a mnohé další. Je ideální pro venkovní použití v každé profesionální oblasti. Pevná konstrukce a výborná stabilita Vám zajistí pohodný a bezpečný přístup do koruny jakéhokoliv stromu.

 

 

Výhody žebříku

Výsuvný žebřík je typický svým unikátním konstrukčním řešením s výjimečnou schopností různorodého využití. Zajímavá je výjimečná schopnost dosáhnout od 9 až do 24 m výšky. Nastavení výšky je velice jednoduché, pomocí kliky. Zamykání polohy je automatické. Nášlapné plochy příčlí mají bezpečnostní protiskluzové povrchové reliéfní řešení. Jednotlivé výsuvné části se pohybují v bezúdržbových drahách:

  • 9 až 11 m – 2 části
  • 15 až 18 m – 3 části
  • 21 a více m – min. 4 části

Přechodová místa mezi jednotlivými díly jsou bezpřekážková, což usnadňuje pohyb při vysouvání. Žebřík je vybaven přivařeným zábradlím a širokými příčlemi, přičemž obojí zaručuje bezpečný výstup a dostatečné pohodlí. Jednou z nejzajímavějších výhod je zaručeně pojízdný podvozek. Velké kola jsou instalované jako součást konstrukce, která je také vybavena bezpečnostními patkami pro zajištění vyšší stability při používání žebříku.

 

Tenhle model žebříku je sériově vyráběný. Proto neváhejte a kontaktujte nás, zajistíme Vám nabídku připravenou na míru. 

 

 

Základní konstrukční materiál a jeho kvalita

Kvalita a zpracování pojízdného žebříku předčí Vaše očekávání. Zařízení je konstruováno a vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů odolných proti korozi a UV záření, jako jsou nerezová ocel, legovaný hliník (hliník s různými příměsemi pro dosažení požadovaných mechanických vlastností) nebo tvrzený plast. Při výrobě žebříku nesmí být přehlédnutá ani jediná drobnost nebo vada.

 

Spojovací technologie

Příčle jsou k nosníkům přivařeny CMT technikou - studený svařovací proces pro dosažení co nejvyšší kvality. Oproti běžnému svařování pracuje CMT s velmi malým vnosem tepla a mimořádně stabilním obloukem.

 

 

Vliv počasí

Využitím kvalitního hliníkového a ocelového materiálu a pečlivého zpracování/svařování konstrukce kompletního žebříku byla dosažena značná odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Díky vlastnostem materiálu se nemůže stát, že by žebřík začal rezavět i při dlouhodobém stání na přímém dešti nebo vystavení jiným vodním živlům. Nehrozí tak žádné poškození nebo opotřebení.

  

Certifikace

Žebřík je vyroben a certifikován tak, aby splňoval evropskou normu ČSN EN 131.

Tato evropská norma definuje termíny a stanovuje obecné konstrukční charakteristiky žebříků. Norma platí pro přenosné žebříky navržené pro všeobecné profesionální a neprofesionální použití. Neplatí pro přenosné žebříky, které jsou na základě své konstrukce a pokynů určeny pro specifické profesionální použití a v důsledku toho nejsou určeny pro všeobecné profesionální nebo neprofesionální použití.

 

*Mohou být použity ilustrativní obrázky.