Samostatně stojící sadový žebřík JUST Typ 59-300 - hliníkové štafle

Typ 59-300 - hliníkové štafle vhodné pro použití v zemědělství, sadařství a zahradnictví, vyrobeny a testovány dle normy a bezpečnostního standardu ČSN EN 131  

Kód 59-320
Dostupnost: 2 - 5 týdnů
Výrobce: EU-JU
Kategorie: Samostatně stojící hliníkové žebříky
Varianta:
2 m
2,5 m
Vaše cena:
6 159 Kč s DPH
5 090,08 Kč bez DPH
ikona
ikona

Základní popis

Hledáte kvalitní hliníkový, a hlavně praktický žebřík vhodný pro použití v sadě nebo na zahradě?

To vše Vám zaručí právě tenhle samostatně stojící žebřík, s jednoduchým mechanismem pro složení i rozložení. Díky snadné manipulaci se neztratí při běžné práci, ani při náročnějším využití každého zahrádkáře, či už při sběre nebo stříhání, ale i dalších potřebných pracích ve vaší oáze klidu. Je ideální pro venkovní použití v oblasti zemědělství, sadařství a zahradnictví. Pevná konstrukce a výborná stabilita Vám zajistí pohodný a bezpečný přístup do koruny jakéhokoliv stromu.

 

 

Výhody žebříku

Přední část žebříku se směrem nahoru zužuje/sbíhá ke středu. Kopíruje tím přibližně tvar písmena A a využívá jej pro lepší stabilitu, čímž umožňuje snadný a pohodlný pohyb nahoru i dolů po žebříku. Zadní/opěrná část se směrem dolů zbíhá do špičky. Zaručeně oceníte také praktickou nylonovou pojistku proti rozjetí štaflí, v podobě popruhů, jenž jsou odolné vůči roztržení a pomáhají zajistit pevný postoj žebříku.

Zřejmě největší výhodou je však jeho extrémně nízká váha.

 

 

Základní konstrukční materiál a jeho kvalita

Kvalita materiálu a zpracování žebříku předčí Vaše očekávání. Boční nosníky jsou speciálně navržené v dutém oboustranném designu. Pro pohodlnou práci je žebřík vybaven skládací plošinou, která se po rozložení žebříku sama složí, díky speciálnímu patentovanému kloubu v jeho ohybu. Při výrobě žebříku nesmí být přehlédnutá ani jediná drobnost nebo vada.

 

Spojovací technologie

Příčle jsou k nosníkům přivařeny CMT technikou - studený svařovací proces pro dosažení co nejvyšší kvality. Oproti běžnému svařování pracuje CMT s velmi malým vnosem tepla a mimořádně stabilním obloukem.

 

 

Vliv počasí

Využitím kvalitního hliníkového a ocelového materiálu a pečlivého zpracování/svařování konstrukce kompletního žebříku byla dosažena značná odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Díky vlastnostem materiálu se nemůže stát, že by žebřík začal rezavět i při dlouhodobém stání na přímém dešti nebo vystavení jiným vodním živlům. Nehrozí tak žádné poškození nebo opotřebení.

  

Certifikace

Žebřík je vyroben a certifikován tak, aby splňoval evropskou normu ČSN EN 131.

Tato evropská norma definuje termíny a stanovuje obecné konstrukční charakteristiky žebříků. Norma platí pro přenosné žebříky navržené pro všeobecné profesionální a neprofesionální použití. Neplatí pro přenosné žebříky, které jsou na základě své konstrukce a pokynů určeny pro specifické profesionální použití a v důsledku toho nejsou určeny pro všeobecné profesionální nebo neprofesionální použití.

 

Číslo modelu  Model Délka
59-320 Sadový žebřík - štafle  2 m
59-325 Sadový žebřík - štafle  2,5m

 

*Mohou být použity ilustrativní obrázky.   

Varianta 2 m, 2,5 m