PROTECTA® Waterproofer protipožární krémový impregnační nátěr 3 l

Objem: 3 l; při aplikaci na vytvrzenou maltu Protecta® EX Mortar chrání povrch tím, že odpuzuje vodu; netoxický; rychleschnoucí; voděodolný; šetrný k životnímu prostředí

Kód PRO303
Dostupnost: Skladem
Kategorie: PROTECTA® - Materiály pasivní požární ochrany
EAN: 5060576399958
Vaše cena:
2 499 Kč s DPH
2 065,29 Kč bez DPH
ikona
ikona

K čemu je nátěr vhodný?

Protecta® Waterproofer je krémový impregnační nátěr s vysokou viskozitou na bázi akryl-alkoxy-silanů. Při aplikaci na vytvrzenou maltu Protecta® EX Mortar chrání povrch tím, že odpuzuje vodu. Waterproofer také chrání další porézní podklady jako je kámen, zdivo, beton a fasády. Poskytuje i komplexní ochranu proti výkvětům a rozkladu způsobenému ve vodě rozpustnými znečišťujícími látkami, poškozením mrazem, napadením plísněmi a bakteriemi na vlhkých podkladech.

 

Hlavní použití
Tento produkt je vhodný pro použití s jakýmkoli druhem minerálních látek, které vykazují minimální absorpční kapacitu jako jsou malty, omítky, pórobeton, beton, vápenec, přírodní kámen a průmyslové cihly. Díky své krémové konzistenci je aplikace velmi jednoduchá, pomocí válečku nebo kartáče a bez jakéhokoli kapání a stékání po stěnách či stropech.

 

Vlastnosti

  • Voděodolný
  • Rychleschnoucí
  • Snadné čištění
  • Jednoduchá aplikace
  • Použití v interiéru i exteréru
  • Produkt není toxický; je šetrný k životnímu prostředí
Měrná hmotnost 0,80 g/cm³
Podmínky aplikace Mezi +5 °C a +35 °C na suchý povrch; po 24 hodinách další aplikace
Skladování Až 12 měsíců při skladování v neotevřených nádobách, v chladu a suchu. Nevystavujte mrazu a extrémním teplotám. Skladování při teplotách mezi +5˚C a +25˚C. Po otevření co nejrychleji spotřebujte.
Standardní barvy Bílá, transparentní
Suché na dotyk 30 min až několik hodin
Typ Krémový impregnační nátěr
Životnost Za normálních podmínek; min. 20 let