Pojízdný hasicí přístroj SM50-E-0 pěnový 50 l

Hasicí schopnost: A IIB; objem hasiva: 50 l; s vozíkem na kolečkách a manometrem; vhodný do velkých provozoven a interiérů; hasí zařízení pod elektrickým proudem

Kód 0118
Dostupnost: 2 - 5 týdnů
Kategorie: Pěnové hasicí přístroje
Revize
Podle § 2 odst. (3) písm. a) vyhlášky č. 246/2001 Sb. o požární prevenci je nutné provádět u hasicích přístrojů pravidelné kontroly provozuschopnosti nejméně jednou ročně.
Vaše cena:
15 580 Kč s DPH
12 876,03 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si hasicí přístroj pořídit?

Hasicí přístroj je jedním z nejdůležitějších hasicích prostředků. Pojízdný práškový hasicí přístroj 50 kg je zajímavý hlavně větším obsahem hasiva. 

 

K čemu je hasicí přístroj vhodný?

Hodí se jako součást vybavení a prevence do velkých provozoven a interiérů, ku příkladu nemocnice, parkovací domy nebo garáže, nebytové prostory, velké skladovací prostory, vojenské zařízení, ale také do báňského, či dřevozpracujícího průmyslu. 

 

Co s ním můžeme hasit?

Primárně je určen k hašení požáru tříd A a B. Lze jej také použít k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). Následně je možné jej opět naplnit pro další použití. Balení obsahuje hasicí přístroj s manometrem instalovaným na ventilu, vozíkem na kolečkách pro jednoduší manipulaci a typový štítek s návodem na použití.

 

Upozornění:

Přístroj je vyroben v souladu s evropskými normami a certifikován dle normy EN3.

Přístroj je pod stálým tlakem, který je možné sledovat na nainstalovém manomentru.

Hasivo Pěna
Hmotnost 87.2 kg
Objem hasiva 50 l
Rating A IIB
Rozměry 410 x 1150 mm
Teplotní rozmezí 0 +60 °C
Třídy požáru A, B