Outdoor obuv VM LAS VEGAS - kotníková

Obuv z oděruvzdorného textilu s CPU potiskem; vhodná pro denní nošení a outdoor aktivity; MEMBRÁNA FREE-TEX®: tvoří ji sandwich 3 speciálních paropropustných vrstev a jedné voděodolné vrstvy, spolu s mezidpodšívkou a usňovým svrškem obuvi tvoří dokonalé řešení optimálního klima uvnitř obuvi

Kód 4880-60
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: CZ-VM
Kategorie: Kotníková
Velikost:
40
41
42
43
44
45
46
47
Vaše cena:
2 370 Kč s DPH
1 958,68 Kč bez DPH
ikona
ikona

*DOSTUPNOST JEDNOTLIVÝCH VELIKOSTÍ SE MŮŽE LIŠIT!

 

Proč si outdoorovou obuv pořídit?

Kotníková outdoor obuv Las Vegas z oděruvzdorného a voděodolného textilu s TPU potiskem byla vyrobena s ohledem na funkčnost a pohodlí.

 

K čemu je bezpečnostní obuv vhodná?

Optimální šíře obuvi zaručuje požadovaný komfort při nošení. Svršek boty je vyroben z oděruvzdornaj a voděodolnej textilie s TPU potiskem. Systém odvětrání svršku obuvi v kombinaci s podšívkou tvořenou termoizolační paropropustnou membránou FREE-TEX® zaručuje maximální komfort a zajišťuje, že obuv "dýchá". Membránu tvoří "sandwich" 3 speciálních paropropustných vrstev a jedné voděodolné vrstvy, spolu s mezipodšívkou a usňovým svrškem obuvi tvoří dokonalé řešení optimálního klima uvnitř obuvi. Zajišťuje tepelnou izolaci, paropropustnost a voděodolnost. Vkládací stélka HI-POLY z lehčené polyuretanové pěny potažená textilií MESH s gelovým prvkem v patní části tlumí nárazy a absorbuje energii při chůzi. Bambusové vlákno zajišťuje odsávání vodních par a optimální klima uvnitř obuvi. Je polstrovaná, anatomicky tvarovaná a má antistatické vlastnosti. Podešve jsou vybaveny kombinací speciálně upravených pryžových směsí a jsou inspirované jedinečným technickým designem pneumatik od světově známé značky MICHELIN®. Jsou antistatické, odolné proti palivovým olejům i vodě a v neposlední řadě protiskluzové s lepenou konstrukcí ICE GRIP TECHNOLOGY.

 

*Odchylky barev materiálu nejsou závadou.

 

Velikostní tabulka:

 

 

  1. Použijte speciální měřák: Ideální a nejjednodušší způsob. Zde zjistíte číslo, které je opravdu přesné.
  2. Pokud měřák nemáte: Použijte krejčovský metr, případně pravítko. Opřete nohu o kolmou stěnu (ideálně o zeď) a změřte.
  3. Obkreslete si svou nohu: Obkreslete si nohu vestoje. Poté výsledek změřte a máte to.

Jakmile máte změřeno, v tabulkách níže si své hodnoty najděte v řádku s velikostmi v mm. Na stejném řádku poté zvolte velikost v EU číslování.

Materiál Celokožená
Podešev MICHELIN® EVA/RUBBER - lepená konstrukce, protiskluzná ICE GRIP TECHNOLOGY
Podšívka Termoizolační paropropustná MEMBRÁNA FREE-TEX®
Provedení Černá barva
Speciální vlastnosti MEMBRÁNA FREE-TEX®
Svršek Oděruvzdorný a voděodolný textil s TPU potiskemtextil
Typ Outdoor kotníková obuv
Velikost 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
Vkládací stélka HI-POLY - anatomicky tvarovaná z lehčené polyuretanové pěny potažená textilií MESH, antistatická