Multifunkční pracovní plošina JUST Typ 75-200

Průmyslová teleskopická plošina; možnost v kombinaci s modelem 75-200F

Kód 75-202
Dostupnost: 2 - 5 týdnů
Výrobce: EU-JU
Kategorie: Kloubové žebříky
Varianta:
délka 1,77 m - 3 m
délka 2,27 m - 4 m
Vaše cena:
12 266 Kč s DPH
10 137,19 Kč bez DPH
ikona
ikona

Základní popis

Nabízíme kvalitní příslušenství pro kloubový multifunkční žebřík se stabilizačními tyčemi, typ 75-200F, vhodný pro použití v těžkém průmyslu nebo lehkou skládací konstrukci pro běžné využití v domácnosti.

Určite ji při práci využijí profesionálové, ale nestratí se ani při hobby využití běžného kutila, na zahradě nebo v sadě, dílně, či na stavbě. Pevná konstrukce a výborná stabilita Vám zajistí pohodný a bezpečný přístup do vyvýšených míst. Maximální zatížení je možné až 150 kg, takže pohodlně unese 2 osoby nebo zvládne přenos stavebního materiálu.

 

 

Výhody použití pracovní plošiny

Je typická svím unikátním konstrukčním řešením s vyjímečnou schopnosti různorodého využití. Kombinujte jí s kloubovým multifunkčním žebříkem typ 75-200F a vytvořte tak samostatně stojící a fungující konstrukci lešení. Tenhle model můžete použít i v prostorech s velkými rozdíly ve výšce podlahy, například na schodištích, převýšeních a podobně. Je to díky možností prodloužit každou stranu žebříků samostatně. Dosáhnete tak lepší stabilitu a bezpečnější použití.

Největší výhodou je samozřejmě schopnost seskládání. Celou konstrukci složíte do značně kompaktné polohy, čímž se usnadní jak přesun po pracovišti, tak převoz autem i samotné uskladnění.

 

 

Základní konstrukční materiál a jeho kvalita

Kvalita hliníkového materiálu a zpracování pracovní plošiny předčí Vaše očekávání. Povrch je reliéfně řešený s protiskluzovými vlastnostmi pro ještě vyšší bezpečnost, stabilu a pohodlné stoupání, či usnadnění případného stání na žebříku při práci v jakékoliv výšce. Při výrobě plošiny nesmí být přehlédnutá ani jediná drobnost nebo vada.

 

Spojovací technologie

Produkty jsou svařovány CMT technikou - studený svařovací proces pro dosažení co nejvyšší kvality. Oproti běžnému svařování pracuje CMT s velmi malým vnosem tepla a mimořádně stabilním obloukem.

 

 

Vliv počasí

Využitím kvalitního hliníkového materiálu a pečlivého zpracování/svařování konstrukce kompletní plošiny, byla dosažena značná odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Díky vlastnostem materiálu se nemůže stát, že by plošina začala rezavět i při dlouhodobém stání na přímém dešti nebo vystavení jiným vodním živlům. Nehrozí tak žádné poškození nebo opotřebení.

  

Číslo modelu Délka Šířka Výška  Přibližná váha 
Složená Plně rozložená
75-202* 1,77 m 3 m 279 mm 60 mm 12,5 kg
75-203* 2,27 m 4 m 279 m 60 mm 16,5 kg

 

*Mohou být použity ilustrativní obrázky.

Délka rozloženého žebříku 3 m / 4 m
Délka složeného žebříku 1,77 m / 2,27 m
Hmotnost 12,5 kg / 16,5 kg
Varianta délka 1,77 m - 3 m, délka 2,27 m - 4 m
Zákony, normy, vyhlášky ČSN EN 131