Hydrantový systém D33

Hydrantový systém D33; délka hadice 30 m; uzpůsoben k montáži na zeď, ale i k zabudování do zdiva, či příčky; barevné provedení: bílé nebo červené 

Kód 0119P
Dostupnost: 1 - 3 týdny
Výrobce: CZ
Kategorie: Hydrantové systémy
Varianta:
Červená
Bílá
Vaše cena:
16 088 Kč s DPH
13 295,87 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si hydrantový systém pořídit?

Hydrantový systém je jedním z nejdůležitějších hasicích zařízení sloužících jako základní ochrana budov před požárem. Je to spolehlivý hasicí prostředek s okamžitě dosažitelnou stálou dodávkou vody.

 

Kam hydrant instalovat a co všechno umí?

Je uzpůsoben k montáži na zeď, ale i k zabudování do zdiva či příčky. Je uzamykatelný a součástí balení je i klíč který je uložený za rozbitným sklíčkem. V případě požáru, klíčkem otevřete hydrantovou skříň a vysunete naviják s hadicí. Hydrant je potažen práškovým plastem, červeným nebo bílým, dle vzorníku RAL.

 

Co vše balení obsahuje?
Balení obsahuje kovovou skříň s jednokřídlými dvířky, ve které je na výklopném rameni osazený hydrantový naviják, zajištěn pojistkou proti vyklouznutí. Na navijáku je nemotána tvarově stálá hadice se samostatně uzavíratelnou kombinovanou proudnicí. Přívod vody zajišťuje připojovací hadice zakončena mosazným kulovým ventilem. Dále balení zahrnuje samolepící bezpečnostní označení "Hadicový naviják" a samozřejmě návod k použití.

Délka hadice 30 m
Hmotnost 45 kg
Průměr hadice 33 mm
Rozměry 760 x 760 x 270 mm
Varianta Červená, Bílá