Hydrantový systém D25 s prostorem pro hasící přístroj

Hydrantový systém D25; délka hadice 30 m; uzpůsoben k montáži na zeď, ale i k zabudování do zdiva, či příčky; se zabudovaným úložným prostorem pro hasicí přístroj

Kód 0075
Dostupnost: 2 - 5 týdnů
Výrobce: CZ
Kategorie: Hydrantové systémy
Vaše cena:
10 989 Kč s DPH
9 081,82 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si hydrantový systém pořídit?

Hydrantový systém je jedním z nejdůležitějších hasicích zařízení sloužících jako základní ochrana budov před požárem. Je to spolehlivý hasicí prostředek s okamžitě dosažitelnou stálou dodávkou vody.

 

Jak hydrant funguje?

V případě požáru, klíčkem otevřete prostor pro hydrant a vysunete naviják s hadicí nebo prostor pro hasicí přístroj. Hydrant je potažen červeným práškovým plastem, dle vzorníku RAL.

 

Jak hydrant instalovat?

Je uzpůsoben k montáži na zeď, ale i k zabudování do zdiva či příčky. Je rozdělen na dva samostatné prostory pro umístění hydrantového příslušenství a zvlášť hasicího přístroje. Obě části jsou uzamykatelné a součástí balení jsou i klíče.

 

Co vše balení obsahuje?

Balení obsahuje kovovou skříň s dvoukřídlými dvířky ke krytí prostoru pro hydrantový systém nebo hasicí přístroj. V části pro hydrantový systém je na výklopném rameni osazený hydrantový naviják, zajištěn pojistkou proti vyklouznutí. Na navijáku je namotána tvarově stálá hadice se samostatně uzavíratelnou proudnicí. Přívod vody zajišťuje připojovací hadice zakončena kulovým ventilem. Do druhé části je možné umístit hasicí přístroj, který balení neobsahuje, ale můžete si jej zakoupit zde. Dále balení zahrnuje samolepící bezpečnostní označení "Hadicový naviják" a samozřejmě návod k použití.

Barva Červená
Délka hadice 30 m
Hmotnost 45 kg
Průměr hadice 25 mm
Rozměry 700 (+ prostor pro HP 320) x 700 x 235 mm