Hydrantový systém BETA D25

Hydrantový systém BETA D25

Hydrantový systém D25; délka hadice 30 m; uzpůsoben k montáži na zeď, ale i k zabudování do zdiva, či příčky; barevné provedení: bílé nebo červené

Kód 0208
Dostupnost: Skladem
Výrobce: CZ
Kategorie: Hydrantové systémy
Varianta:
Červená
Bílá
Nerez
Vaše cena:
6 929 Kč s DPH
5 726,45 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si hydrantový systém pořídit?

Hydrantový systém je jedním z nejdůležitějších hasicích zařízení sloužících jako základní ochrana budov před požárem. Je to spolehlivý hasicí prostředek s okamžitě dosažitelnou stálou dodávkou vody.

 

Kam hydrantový systém instalovat a co všechno umí?

Je uzpůsoben k montáži na zeď, ale i k zabudování do zdiva či příčky. Je uzamykatelný. V případě požáru, klíčkem otevřete hydrantovou skříň a vysunete naviják s hadicí. Hydrant je potažen práškovým plastem, červeným nebo bílým, dle vzorníku RAL, ale nabízíme také variantu vyrobenou z nerezového plechu.

 

Co vše balení obsahuje?
Balení obsahuje kovovou skříň s jednokřídlými dvířky, ve které je na výklopném rameni osazený hydrantový naviják, zajištěn pojistkou proti vyklouznutí. Na navijáku je nemotána tvarově stálá hadice se samostatně uzavíratelnou proudnicí. Přívod vody zajišťuje připojovací hadice zakončena průtokovým ventilem. Dále balení zahrnuje samolepící bezpečnostní označení "Hadicový naviják" a samozřejmě návod k použití.

 

Uživatelská příručka

 

Délka hadice 30 m
Hmotnost 37 kg
Průměr hadice 25 mm
Rozměry 700 x 700 x 260 mm
Varianta Červená, Bílá, Nerez