Hydrantový systém BETA D19

Hydrantový systém BETA D19

Hydrantový systém D19; délka hadice 30 m; uzpůsoben k montáži na zeď, ale i k zabudování do zdiva, či příčky; barevné provedení: bílé nebo červené

Kód 0209
Dostupnost: Skladem
Výrobce: CZ
Kategorie: Hydrantové systémy
Varianta:
Červená
Bílá
Vaše cena:
5 599 Kč s DPH
4 627,27 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si hydrantový systém pořídit?

Hydrantový systém je jedním z nejdůležitějších hasicích zařízení sloužících jako základní ochrana budov před požárem. Je to spolehlivý hasicí prostředek s okamžitě dosažitelnou stálou dodávkou vody.

 

Jak skříň instalovat a co všechno umí?
Je uzpůsoben k montáži na zeď, ale i k zabudování do zdiva či příčky. Je uzamykatelný. V případě požáru otevřete hydrantovou skříň a vysuňte naviják s hadicí. Hydrant je potažen práškovým plastem, červeným nebo bílým, dle vzorníku RAL, ale nabízíme také variantu vyrobenou z nerezového plechu.

 

Co vše balení obsahuje?
Balení obsahuje kovovou skříň s jednokřídlými dvířky, ve které je na výklopném rameni osazený hydrantový naviják, zajištěn pojistkou proti vyklouznutí. Na navijáku je nemotána tvarově stálá hadice se samostatně uzavíratelnou proudnicí. Přívod vody zajišťuje připojovací hadice zakončena průtokovým ventilem. Dále balení zahrnuje samolepící bezpečnostní označení "Hadicový naviják" a samozřejmě návod k použití.

 

Uživatelská příručka

 

Délka hadice 30 m
Hmotnost 30 kg
Průměr hadice 19 mm
Rozměry 700 x 700 x 230 mm
Varianta Červená, Bílá, Nerez