Červinka FIRE SPRAY hasicí sprej univerzální 0,5 l

Třída požáru: A, B, C, E; objem hasiva: 0,5 l; vhodný do každé domácnosti, kuchyně, garáže, či přímo do auta; hasí zařízení pod elektrickým proudem; CERTIFIKOVANÝ

Kód 0100
Dostupnost: Skladem
Výrobce: CZ
Kategorie: Další hasicí prostředky
EAN: 8594158870049
Vaše cena:
169 Kč s DPH
139,67 Kč bez DPH
ikona
ikona

Jedná se o univerzální pěnotvorný hasicí prostředek k hašení začínajících požárů. Je velký jako běžné spreje nebo laky, proto se perfektně hodí jako prevence proti šíření ohně do každé domácnosti, kuchyně, garáže, či přímo do auta. Hasicí sprej obsahuje 0,5 kg hasicí látky a je určen k hašení vznikajících požárů pevných látek, kapalin a plynů. Lze jej použít k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). 

 

Hasicí spreje ovladatelný stejně snadno jako běžný sprej. Stačí odejmout kryt, nasměrovat rozprašovač co nejblíž na ohnisko požáru a stisknout, čím uvedete sprej do činnosti, ve které může setrvat 14-15 sekund.

 

Obsahuje pěnotvornou hasicí náplň (2% AFFF + voda), která je netoxická a ekologická. Ta dočasně vytvoří na vzplanuté ploše ochranní vrstvu, která brání přístupu kyslíku, a tím rychle a účinně hasí oheň. Tato vrstva se následně sama odpaří a po zásahu nezůstanou žádné odpadní zbytky hasicí látky.

 

 

Hasicí sprej je testován mezinárodně uznávané německé zkušebně TÜV Rheinland Product Safety GmbH, není ovšem klasifikován jako hasicí přístroj dle normy EN3.

 

Upozornění!

Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám vyšším než 50°C!

Pozor nebezpečí zamrznutí, teplotní rozmezí je 0°C až 50°C!

 

Doba činnosti 14 -15 s
Dostřik 3 - 4 m
Hasivo Pěna
Hmotnost 0,6 kg
Objem hasiva 0,5 l
Rozměry 60 x 240 mm
Teplotní rozmezí 0 +50 °C
Třídy požáru A, B, C, E