Beta P6 BETA-A hasící přístroj práškový 6 kg (34A)

Hasicí schopnost: 34A 183B C; objem hasiva: 6 kg; s Delta držákem a manometrem; vhodný do dodávek nebo nákladních automobilů, ale i domácností, garáží, kanceláří, obchodů, továren, KE KOLAUDACI; hasí zařízení pod elektrickým proudem

Kód 0279
Dostupnost: Skladem
Výrobce: CZ
Kategorie: Práškové hasicí přístroje
Revize
Podle § 2 odst. (3) písm. a) vyhlášky č. 246/2001 Sb. o požární prevenci je nutné provádět u hasicích přístrojů pravidelné kontroly provozuschopnosti nejméně jednou ročně.
Vaše cena:
726 Kč s DPH
600 Kč bez DPH
ikona
ikona

Hasicí přístroj je jedním z nejdůležitějších hasicích prostředků. Přenosný práškový hasicí přístroj 6 kg je zřejmě nejžádanější typ hasicího přístroje, který se dá využít prakticky kdekoliv. Hodí se jako součást vybavení a prevence do domácností, kanceláří, obchodů, továren, nákladních automobilů a v podstatě do jakékoliv provozovny, nebo všeobecně interiéru, či exteriéru. Primárně je určen k hašení požáru tříd A B a C. Lze jej také použít k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). Následně je možné jej opět naplnit pro další použití. Balení obsahuje renovovaný typ hasicího přístroje, při jehož výrobě se vycházelo z oblíbeného modelu hasicího přístroje P6 BETA-Z, s manometrem instalovaným na ventilu (AI), standardním držákem na stěnu pro jednoduché uchycení a typovým štítkem s návodem na použití. Hadice je uchycená háčkem přímo na ventilu.

 

Upozornění:

Přístroj je vyroben v souladu s evropskými normami a certifikován dle normy EN3.

Přístroj je pod stálým tlakem, který je možno sledovat na nainstalovaném manometru.

Hasivo Prášek
Hmotnost 9,6 kg
Objem hasiva 6 kg
Počet ks v balení 1 ks
Rating 34A 183B C
Rozměry 185 x 525 mm mm
Teplotní rozmezí -30 +60 °C
Třídy požáru A, B, C
Typ P6 BETA-A