ARIGO - Liftkar HD 330 elektrický schodolez

ARIGO - Liftkar HD 330 elektrický schodolez

Elektrický schodolez s maximální nosností až 330 kg; až 10 schodů/min při plné zátěži, automatické vypínání, integrovaný brzdný systém, příslušenství

Kód HD 330
Dostupnost: Na dotaz
Kategorie: Schodolezy
Varianta:
Úchop FOLD
Úchop UNI
Úchop DOLLY
Vaše cena:
125 780 Kč s DPH
103 950,41 Kč bez DPH
ikona
ikona
Na dotaz

Zařízení Liftkar HD 330 se pro Vás stane náhradou za celou skupinu lidí, která je obvykle potřeba pro přepravu nadrozměrných nákladů, se kterými si toto zařízení poradí s přirozenou elegancí. Síla, jednoduchost a efektivita tohoto rudlu s elektromotorem umožňují nejenom možnost snadno přepravit těžké náklady do schodů, ale hlavně a především šetří vaše záda od zbytečného přetěžování. Sloučením rychlosti a efektivity přepravy s bezpečností pracovníků dostaneme nenahraditelnou součást vybavení každé přepravní či montážní společnosti, která doručuje těžké předměty.

 

Tento elektrický schodolez dodáváme ve 4 úchopových variantách - UNI, FOLD, DOLLY a FOLD DOLLY - a je určený pro nadrozměrné a velmi těžké náklady do 330 kg, se kterými vystoupá až 10 schodů za minutu. Dva rychlostní stupně umožňují pohodlnou přepravu vhodnou pro veškeré situace a překážky. Zároveň vám pomůže i při snášení předmětů ze schodů díky integrovanému brzdnému systému a robustnímu rámu, o který se nemusíte bát zapřít. Ovladač na obou rukojetích uzpůsobených jak pro leváky tak pro praváky a systém automatického vypínání ulehčují práci na nejnižší možnou úroveň.

 

Všechny modely lze stejně jako u řady SAL doplnit o mnohé příslušenství a doplňky, které tak ještě rozšíří jejich využití nebo usnadní to již providitelné:

 

  • zajištění baterie proti vypadnutí
  •  široký pás
  • plnopryžové pneumatiky
  •  baterie
  •  autonabíječka beterie
  •  nákladní/síťová nabíječka beterie
  •  držák baterie s autonabíječkou
  •  plato s přídavnými kolečky
  •  plata různých velikostí
 
Dojezd 200 kg - cca. 220 schodů / 250 kg - cca. 190 schodů / 330 kg - cca. 120 schodů
Hmotnost 39/35 kg
Maximální výška schodu 21 cm
Nosnost max. 330 kg
Rychlost stoupání 6-10 Schodů/min
Varianta Úchop FOLD, Úchop UNI, Úchop DOLLY
Výbava Dva rychlostní stupně, Brzdný systém, Automatický vypínací systém, Protiskluzová úprava rukojeti, Neprorazitelné pneumatiky