BN UHF - Plastové pouzdro s klipsem pro nůž BN RZF

!! Minimální odběr 5 kusů !!

Dostupnost: není skladem
Výrobce: HE - Č
Kategorie: Pouzdra, držáky a boxy
Expedice: 4 dny

125 Kč

Cena bez DPH: 103,31 Kč

Plastové pouzdro s klipsem je určené pro nůž BN RZF.

Jednoduchou manipulací si ho můžete připevnit na pásek nebo kapsu a tak budete mít vždy po ruce svůj oblíbený bezpečnostní nůž.

V našem internetovém obchodě pohodlně a bezpečně pořídíte zboží značky HE - Č. Všechny Pouzdra, držáky a boxy této značky jsou chráněny originálními obaly přímo od výrobce. Uvedená cena zboží je úplná a konečná. To znamená, že se na vámi vybraný výrobek BN UHF - Plastové pouzdro s klipsem pro nůž BN RZF buďto nevztahuje zákonný recyklační poplatek (případně jiný obdobný poplatek) anebo jsou veškeré tyto poplatky již v ceně výrobku zahrnuty. Jestliže jste si vybrali set výrobků, jsou recyklační poplatky standardně připočteny k jednotlivým výrobkům v daném setu. Ke konečné ceně výrobku BN UHF - Plastové pouzdro s klipsem pro nůž BN RZF může být připočteno přepravné a balné, pakliže jste zvolili způsob doručení zboží, které tyto služby obsahuje. Veškeré započtené platby vám budou přehledně zobrazeny, jakmile kliknete na políčko OBJEDNAT. Teprve poté, co si je sami důkladně překontrolujete, můžete objednávku s jistotou odeslat.

Kontaktní formulář

 
* Povinné údaje  
Tel: 601 344 337
Novinky do mailu

Chceteli pravidelně dostávat novinky z našeho shopu na mail, vyplňte prosím Váš email.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím