BN SH - Rozřezávač smršťovacích fólií

Rozřezávač smršťovací a pěnové fólie rozřerává smršťovací fólii bez námahy.

Je trvanlivý, odolá pádu a jeho vysoce ostrá čepel je vyrobena<

Dostupnost: není skladem
Výrobce: HE - Č
Kategorie: Rozřezávače
Expedice: 4 dny

273 Kč

Cena bez DPH: 225,62 Kč

Rozřezávač smršťovací a pěnové fólie rozřerává smršťovací fólii bez námahy.

Je trvanlivý, odolá pádu a jeho vysoce ostrá čepel je vyrobena ze silně karbonové oceli.

Ve své rukojeti uschovává 2 náhradní čepele. Výměnu čepele provedete rychle a bez nářadí, díky výstupkům na rukojeti, pomocí nichž snadno rukojeť rozevřete.

V našem internetovém obchodě pohodlně a bezpečně pořídíte zboží značky HE - Č. Všechny Rozřezávače této značky jsou chráněny originálními obaly přímo od výrobce. Uvedená cena zboží je úplná a konečná. To znamená, že se na vámi vybraný výrobek BN SH - Rozřezávač smršťovacích fólií buďto nevztahuje zákonný recyklační poplatek (případně jiný obdobný poplatek) anebo jsou veškeré tyto poplatky již v ceně výrobku zahrnuty. Jestliže jste si vybrali set výrobků, jsou recyklační poplatky standardně připočteny k jednotlivým výrobkům v daném setu. Ke konečné ceně výrobku BN SH - Rozřezávač smršťovacích fólií může být připočteno přepravné a balné, pakliže jste zvolili způsob doručení zboží, které tyto služby obsahuje. Veškeré započtené platby vám budou přehledně zobrazeny, jakmile kliknete na políčko OBJEDNAT. Teprve poté, co si je sami důkladně překontrolujete, můžete objednávku s jistotou odeslat.

Kontaktní formulář

 
* Povinné údaje  
Tel: 601 344 337
Novinky do mailu

Chceteli pravidelně dostávat novinky z našeho shopu na mail, vyplňte prosím Váš email.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím